tr  en  ar  fr 
Kurumsal

Kurumsal

Biz OROBN olarak 82 ülkede faaliyet gösteren, büyük bir grubun parçasıyız. Amacımız topluma karşı sorumlu bir şirket olmayı sürdürürken, çalışanlarımızın yeteneklerini ve markalarımızın gücünü ortaya çıkarmakta ve böylelikle işimize değer katmaktayız.


Müşterilerimize kaliteli uluslararası markalar sunmamız, devlet, iş ve proje ortaklarımızla açık ve yapıcı bir ilişki içinde olmamız, içinde faaliyet gösterdiğimiz topluma karşı sorumlu tutumumuz, karşılıklı fayda prensibine dayalı bir ilişkiyi geleceğe taşımamızı sağlıyor. Bu prensibimiz çerçevesinde şirket olarak liderlik yolunda başarılarımızı tüm çalışanlarımızla paylaşarak büyüyoruz.


Dünya ekonomisindeki büyüme dinamiklerine baktığımızda; bu dinamikleri şekillendiren ana unsur teknolojideki gelişmelerdir.


OROBN Hizmet sektörü ile sanayi sektörü arasındaki sınırları kaldırarak bilgi rekabeti ve teknolojik rekabeti oluşturmaya devam etmektedir.


Yeni piyasalarala güveni tazeleyecek uygulamaları yakından takip ediyor ve Afrika için bu dönemin büyük bir fırsat olduğunu biliyoruz. Tüm şirketlerimizde elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla yaptığımız her işte, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde daima “öncü” ve “örnek” olma konumumuzla gururluyuz.


E-Bülten KAYIT OL !
Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen
e-bültene kayıt olun. . .
Mimarsinan Mah. Köprülü Cad. Tarsus Sk. No:84/A Kocasinan / Kayseri