tr  en  ar  fr 
GRUP ŞİRKETLERİMİZ / KÜÇÜKLER PLASTİK

Türkiye’nin Başarısı

Küçükler Plastik, Ar-Ge alanındaki üstün çalışmaları ile yeni ürettiği ürünlerde %100 sızdırmazlık sağlamış,konusunda uzman kadrosu ve geniş müşteri portföyü ile sektörün lider firmaları arasında yerini korumaktadır.


İştiraklerimizin Bulunduğu Ülkelerin Hammedde ihtiyaçların karşılıyoruz. Küçükler plastik mevcut portföyü ile Afrika’nın Akdeniz Periferiği, Asya’nın kuzeyi ve batısı,Ortadoğu ve Balkanlar da dış ticaret ağını değerlendirmekte,operasyon ve çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu ilgili her türlü hammeddeyi global şartlarda üretmekte ve ithalatını üstlenmektedir. Üretim ağındaki yüksek teknolojik alt yapısı,müşterilerinin üretim kapasitesi ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir. Ürettiği her ürünün kalitesi markalaşmış firmaların düzeyinde olup,yıllarınverdiği tecrübe ile daha uygun fiyatı en iyi dürünle birleştirilmiştir.

Küçükler Plastik,üretiminde atık su ve ek parçaları üzerinde Ar-Ge çalışmaları ile yeni ürünlerini WaterWay, Asbo ve WC Clean markası ile üretmekte olup bu markaların patentleri bize aittir.

Fevzi Çakmak Mahallesi Ayyıldız Caddesi. No:99A/1 Karatay – Konya / TÜRKİYE
+90 332 345 23 12
info@kucuklerplastik.com

Turan Seramik San.Tic.A.Ş. ORDU

Elallar Dış Tic.Ltd.Şti. İstanbul 
Batuna Dış Tic.Ltd.Şti. İstanbul 
Gama Banyo Aksesuarları İstanbul 
Günel İnş.Ltd.Şti. Şırnak 
Dorukyapı Gereçleri San.Tic.Ltd.Şti. İstanbul
Sevil Dekorasyon Mutfak Eşyaları Ltd.Şti. SAMSUN


E-Bülten KAYIT OL !
Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen
e-bültene kayıt olun. . .
Mimarsinan Mah. Köprülü Cad. Tarsus Sk. No:84/A Kocasinan / Kayseri