tr  en  ar  fr 
GRUP ŞİRKETLERİMİZ / ORO MINING

Öncü ve yenilikçi adımlarıyla ülkemizin en güçlü madencilik grubu olan ORO MINING maden, metal, gaz rezervleri, petrol rezervleri, su rezervleri, arkeolojik alt yapı ve inşaatları, çevre ve jeofizik sektörlerinde hizmet vererek gerek madenleri işleme, gerek işletme, gerekse zenginleştirme alanlarında tektir ve rakip tanımamaktadır.


Madencilik alanındaki öncülüğünü sürdürmeye devam ederken borsa ve serbest piyasalarda da işlediği madenlerin pazarlamasını yapmaktadır. Modern madenciliğin gereği olarak ileri teknolojiyle donatılmış iş makinelerinden oluşan geniş bir makine parkına sahip olan ORO MINING uluslararası ölçeğe uzanan vizyonu ve profesyonel yönetim anlayışı ile yüksek hacimli iş sermayesini cesur ve kararlı adımlarla en yükseğe taşımıştır.


Tarihsel doku ve doğaya zarar vermeyen yapısıyla öncülüğünü ve güvenilirliğini devam ettiren ve öz varlıklarını ülke ekonomisine kazandıran ORO MINING yıllık cirosu ve kalkınmada geri kalmış bölgelerde yarattığı ciddi istihdam olanakları ve seçkin mühendis kadrosuyla iç ve dış müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şenlikköy Mah. Yeşilyurt Cad. No:7/9 Florya / Bakırköy/ İSTANBUL
info@orobn.com

E-Bülten KAYIT OL !
Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen
e-bültene kayıt olun. . .
Mimarsinan Mah. Köprülü Cad. Tarsus Sk. No:84/A Kocasinan / Kayseri